Určitě je mnoho důvodů, proč si pořídit vestavěné skříně na míru. Jejich výhody spočívají především v úspoře místa. Naše Trulářství Ni-Ka vám nabízí své služby v oblasti zakázkové výroby nábytku na míru.

Největší výhodou vestavěných skříní je jejich maximální prostorové využití. Máme široký výběr kvalitního materiálu a vyrobíme vám skříně podle vašich představ.

Potřebujete – li například atypickou vestavnou skříň do podkroví, pro nás to není žádný problém. Vestavěná skříň se dá vyrobit přímo do prostoru, výklenku či jinam, ušetříte tak spoustu místa a přitom budete mít vše krásně uložené ve skříni. Můžeme je pak i upravit podle vašich požadavků.Vestavěné skříně nabízíme s posuvnými dveřmi, skládacími dveřmi nebo otevíracími dveřmi.

Přijďte a přesvědčte se sami o našich kvalitních službách, budete jistě spokojeni.

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku, který je zhotoven na vaše přání. Snažíme se držet krok s moderními trendy bydlení a zároveň vyhovět individuálním potřebám klienta. Do našeho portfolia služeb patří vestavěné skříně, vestavěné skříně na míru, kuchyně na míru, výroba nábytku, kancelářský nábytek. Naše truhlářství vám vyrobí i dokonalý dětský nebo studentský pokoj a návrhy v 3D grafice jsou zcela zdarma.

Naše pole působnosti je oblast Teplice, Ústí nad Labem a Most.

Nezapomeňte na naše další služby

Vyberte si z naší kompletní nabídky služeb a doplňte si sen o nábytku